7 Aralık 2017
31 okunma

Genç Türkiye Zirvesi 2018 Teması Belli Oldu!

Her yıl güncel ve stratejik temaların işlendiği Genç Türkiye Zirvesi’nde bugüne kadar; Liderlik, İnovasyon, Girişimcilik, Bilgi Toplumu ve Dijital Dönüşüm ana temalarını işledik. Zirve’nin 6. yılında; Türkiye’nin ve dünyanın geleceğine yön veren “Yerli ve Milli” temasını, alanında uzman konuşmacılar eşliğinde ele alacağız.

Türkiye’nin ekonomik gelişmişlik düzeyini üst sıralara çıkarabilmek için kendi milli ve yerli sanayisini kurması gerekmektedir. Bu kapsamda enerji, savunma ve üretim gibi sektörlerde gerçekleşecek yerlileşme ve millileşme çalışmaları Türkiye’nin dışa bağımlılığını azaltacaktır.

Genç Türkiye Zirvesi ile yarının yöneticileri olacak gençlerin “Yerli ve Milli” hakkında bilgi sahibi olmalarını ve milli değerleri koruyarak yarının Türkiye’si için sürdürülebilir kalkınmayı sağlamayı hedefliyoruz.

“Büyümek için Milli, Gelişmek için Yerli” sloganı ile 26 – 29 Nisan 2018 tarihlerinde, üniversite öğrencilerini ve genç profesyonelleri İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 6. kez bir araya getireceğiz.

Genç Türkiye bir Infair markasıdır.

© 2019 - Genç Türkiye

Designed by inlab